25 Mart Şehitlerimizi Anma Etkinlikleri

Kategori : İl Başkanlığı - Etiketler : - Tarih : 24 Mart 2012

25 Mart 2012 tarihinde ebetiyete intikallerinin 3. yılını dolduracak olan elim helikopter kazasında kayıp ettiğimiz Ebedi Siyasi Liderimiz Şehit Muhsin YAZICIOĞLU, Merhum Erhan ÜSTÜNDAĞ, Merhum Yüksel YANCI, Merhum Murat ÇETİNKAYA, Merhum İsmail GÜNEŞ ve Merhum pilot Kaya İSTEKTEPE’ yi anma programları tüm Yurdumuzda ve sınır aşırı gönüldaş ülkelerimizde 23 Mart tarihinden itibaren başlamıştır. İl Başkanı Sn. Aytekin KULMAÇ programlarla ilgili açıklamalarını yaparak Ankara’da yapılacak olan program için Ankara’ya gitmek için yola çıktı.

 

Sivas Büyük Birlik Partisi Teşkilatları olarak 24 Mart 2012 de başlayan etkinlikler kapsamında, kazada kayıp ettiğimiz Şehit Ailelerimizin evlerine; Sivas İl yöneticileri, Sivas Merkez İlçe Yöneticileri ve Büyük Birlik Partisi Sivas Hanımlar komisyonu ziyarete gitti ve KUR’AN-I KERİM okundu.

Şehit aileleri ziyaretlerini bitiren Sivas Teşkilatı, Sivas Merkez İlçe Yönetiminin tertip ettiği ikinci organizasyon için Sivas Hükumet Meydanında bulunan Sivas Belediyesi Selçuklu Sosyal Tesisleri önünde halkın yoğun geçiş yaptığı bir alanda lokma tatlısı dağıtımı yaptı.

Merkez İlçe Başkanı Hakan SEZERER, Şehitlerimizin gönlümüzdeki yeri herzaman aynı değeri taşıyacaktır. Bu davayı bu hareketi onların bıraktığı saflıkta ve temizlikte gücümüzün son demine kadar yürütecek ve bizden sonraki nesillerede aktaracağız mesajı verdi.

Sivas merkezde yapılacak olan organizasyonlar hakkında kamuoyuna duyuru yaptı.

24 Mart 2012 3:00-24:00 arası Ankara Büyük Birlik Partisi Genel Merkezin yapmış olduğu programa katılım için otobüslerle Sivas Parti binası önünden hareket.

25 Mart 2012 Tarihinde Sabah Namazını Müteakiben Süt ve Poaça Dağıtımı ( Şehit Aileleri ) Tarafından.

25 Mart 2012 Tarihinde saat 14:00 da Yukarı Tekke Mezarlığı Sonsuzluk Sokakta Bulunan 25 Mart Şehitlerimizin Kabirleri Şehit Ailelerimiz ile Birlikte Ziyaret Edilecektir.

25 Mart 2012 Tarihinde Akşam Namazını Müteakiben Sivas Meydan Camiinde Şehitlerimizin Aileleri tarafından Mevlidi-i Şerif okutulacaktır.

28 Mart 2012 Çarşamba günü Sivas 4 Eylül kapalı spor salonunda Sivas Belediyesi tarafından organize edilen anma programı olacağını beyan etti.

İL BAŞKANI

Ugur BULUT
 

İL YÖNETİM KURULU

MERKEZ İLÇE BAŞKANI

Ömer AĞDOĞAN

MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU

Haberler